עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

שקית לכל שימוש

חזרה

שקית נייר לכל מטרהכחלק מעידוד המגמה הירוקה, יותר ויותר ארגונים וגם אנשים פרטיים, עוברים לשקיות נייר. שקיות נייר מהוות אלטרנטיבה ראויה לשקיות הניילון הישנות ובמקרים רבים הן אפילו טובות יותר. שקיות נייר חזקות יותר ויכולות להכיל מספר מוצרים או מוצר אחד גדול ללא חשש שהשקית תיקרע, השקיות עמידות יותר ולכן יכולות לשמש לפרק זמן ארוך ולא באופן חד פעמי, והן גם נראות טוב יותר מבחינה ויזואלית וניתן לנצל את היתרון הזה לטובת מטרות שונות.


מה השימושים של שקיות נייר?


עובי השקית, החוזק שלה והאפשרות לייצר אותה במספר גדלים וצבעים, הופכים את שקיות הנייר למוצר מבוקש לעסקים וחנויות. שקיות נייר יכולות לשמש כדי להכניס לתוכן את המוצרים שנקנו בחנות, כאשר בפני בעל העסק עומדות שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא להחזיק שקיות נייר צבעוניות בגדלים המתאימים למוצרים הנמכרים בחנות. שקיות כאלו נחשבות לאיכותיות והן מעידות גם על החנות עצמה וגם על המוצר שנקנה. האפשרות השנייה היא לקחת את נושא השקיות צעד אחד קדימה ולהזמין שקיות נייר ממותגות עם הלוגו של החנות. היתרון של שקיות כאלו ברור מאליו. מלבד עיטוף המוצר, השקית מהווה פרסום מהלך מהרגע שהקונה יצא מהחנות ועד שהוא הגיע הביתה ופרק את תכולת השקית. כשהשקית איכותית, הקונה ימשיך וישתמש בשקית גם למטרות אחרות.


אם מדובר בעסק אשר מבצע גם משלוחים של מוצרים שנקנו אונליין, אפשר להשתמש בשקיות כדי לעטוף את המוצר היטב, שלא יינזק בדרך ואם משתמשים בשקית יפה ומעוצבת, הקונה שיקבל את המשלוח לביתו, ייהנה מחוויית קנייה מיוחדת ומהנה שתעודד אותו להמשיך לרכוש מאותו מקום גם בעתיד.


שקיות נייר יכולות לשמש גם אנשים פרטיים כשקיות נשיאה, כאשר הם הולכים לעבודה, לבילוי או למפגש חברתי. למשפחה עם ילדים, שקיות נייר יכולות לשמש לקחת בגדי החלפה, בקבוק מים וחטיף בכל פעם שרוצים לצאת לפארק השכונתי או לנסוע לסידורים. עם זאת לא לכל שקית נייר יש ידיות נשיאה, ויש שקיות המשמשות בעיקר לעיטוף של מוצר כזה או אחר, או שקיות נייר למזון, כמו אלו שאתם בוודאי מכירים מדוכני הפלאפל והשווארמה.


היתרונות הרבים של שקיות נייר הופכות אותן לאלטרנטיבה אידיאלית במקום שקיות הניילון שהיו נפוצות בעבר אך כיום הולכות ונעלמות. שקיות נייר ידידותיות יותר לסביבה ומאפשרות גם לאנשים פרטיים לשאת חפצים בקלות.