עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

שקיות נייר

קטגוריות
כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

שקיות נייר הן השקיות הנפוצות ביותר כיום, בכל סוגי העסקים. משקיות פשוטות לעיטוף מאכלים בחנויות מזון ועד לשקיות מעוצבות וממותגות לחנויות ברמה גבוהה, מדובר בטרנד חשוב ומקיף. אם גם אתם צריכים שקיות מנייר לעסק שלכם, עדן מן היא ללא ספק החברה שאתם מחפשים. הן משמשות למטרות רבות וחשובות ומיועדות, בדרך כלל, לחנויות ולעסקים, אשר מעוניינים להעניק ללקוחות שלכם את האפשרות לשאת מוצרים שהם רוכשים במקום בקלות ובנוחות, תוך שמירה על איכות הסביבה באמצעותן במקום שקיות הניילון שהיו נפוצות עד לפני מספר שנים.

שקיות נייר לשימושים שונים

כמעט כל עסק וכל חנות עושים שימוש בשקיות מנייר בגודל כלשהו, באיכות כלשהי, לצורך כלשהו. חנויות אופנה ממותגות משתמשים בשקיות על מנת לארוז אתה מוצרים שלהן, ולהרוויח שיווק חינמי של החנות בכל מקום שבו הלקוח נמצא בו, בזכות המיתוג שעל השקית.

בצד השני של הקשת, חנויות פלאפל עוטפות את מנות הפלאפל שלהן על ידי שקיות נייר חומות פשוטות, שתפקידן פשוט לשמור על המנה מפני לכלוך ונפילה. אין ספק ששקיות העשויות מנייר הן מוצר חשוב במיוחד בכל מקום. כל עסק יכול להזמין לעצמו שקיות עשויות נייר בסגנון, באיכות ובגודל שמתאימים לו וגם להדפיס עליהן בקלות רבה לוגו, שם, תמונה וכן הלאה.

שקיות העשויות מנייר קונים רק מעדן מן

חברת עדן מן היא מן החברות המובילות בארץ בייצור של שקיות עשויות מנייר. עדן מן מציעה ללקוחותיה מגוון רחב במיוחד של שקיות אריזה לנשיאה, במבחר גדלים שמתאימים לכל סוג של פריט שרוצים לארוז בשקית, במבחר צבעים עם אפשרויות הדפסה מגוונות ואפילו במבחר של צורות מעניינות, אשר לא פעם חורגות מן העיצוב הבסיסי של שקית נייר מרובעת.

עדן מן מייצרת עבורכם שקיות נייר איכותיות בעובי, בגודל ובסגנון משתנה על פי הצרכים שלכם ומאפשרת לכם גם לרכוש שקיות בכמויות קטנות, לגוון במספר הגדלים בכל הזמנה וכדומה, הכל כדי שתוכלו ליהנות מן השירותה טוב ביותר.