עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

כשהעסק שלך פגש את שקית הנייר

חזרה


שקיות נייר לעסק- עדן מןבעבר כמעט ולא פגשנו את שקיות הנייר הממותגות. רק בחנויות יוקרה ממש נהגו להגיש ללקוח את הפריט אותו רכש כאשר הוא ארוז בתוך שקית נייר יוקרתית וקשיחה. רוב רובם של בתי העסק והחנויות הסתפקו בשקיות פלסטיק רגילות מודפסות כאשר גם זה לא ממש היה בכל מקום. אך העולם המתקדם התקדם גם בנושא הזה כאשר כיום אנחנו מוצאים שקיות נייר ממותגות לצד שקיות פלסטיק מושקעות כאשר כולם כבר מבינים שהשקיות משדרגות את התדמית העסקית שלהם בעיני הלקוח.


לפני שנים רבות לא היו כלל שקיות בחנויות. הלקוחות היו צריכים להגיע אל החנות עם תיק או סל על מנת להעמיס בהם את הסחורה. עם הזמן החלו למכור בחנויות שקיות גופיה רגילות כאשר הדבר רק הלך והשתדרג והשקיות הפשוטות הפכו להיות ממותגות עם הדפסים מיוחדים של החנות ועוד.


השנים שחלפו, שדרגו גם את השקיות הללו כאשר כיום אנחנו מוצאים ברוב רובם של חנויות היוקרה את שקיות הנייר המושקעות. אין ספק כי מדובר ביתרון עצום לכל חנות אשר מציעה את שקיות הנייר הללו כשהיוקרה והיופי של השקיות הללו מעניקות תחושה טובה ומכובדת עבור הלקוחות.


מתקדמים לשקית נייר


אז היום הפך כל נושא השקיות לנושא מדובר במיוחד בעקבות החוק אשר אוסר את חלוקת השקיות חינם ללקוחות. ברשתות הגדולות נמכרות השקיות תמורת 10 אג' לכל שקית. כך שהלקוח חושב פעמיים לפני שהוא שולף שקית נוספת.
כאשר מדובר בשקיות נייר אין כלל את כל הבעייתיות שישנה בשקיות הניילון. כי עם שקיות הנייר אין את הבעיה של פסולת שאינה מתכלה, מה שאומר שהשקיות הללו הן גם מתאימות לאנשים שאיכות הסביבה חשובה להם.
אך האמת היא שרוב רובה של האוכלוסייה לא ממש משקיעה את ראשה בנושאים הללו. כדור הארץ שאנחנו מכירים לא מספר לנו כמה לא נחמדות לו השקיות הבלתי מתכלות ואנחנו מעדיפים להעלים עין. אך אי אפשר להתכחש לעובדה כי שקיות הנייר הן גם הרבה יותר יפות ומרשימות ביחס לשקיות הפלסטיק וזאת מעבר לכל שיקולי השמירה על איכות הסביבה.


עסק הרבה יותר יוקרתי


שואפים לשנות את תדמית העסק? רוצים שהוא ייחשב יוקרתי יותר? תוכלו לעשות זאת על ידי שקיות נייר מודפסות וממותגות. אלו יעניקו לעסק שלכם את השם הטוב והיוקרתי בדיוק כפי שאתם רוצים. מדובר בהשקעה שהיא לכאורה זניחה, אך זוהי בהחלט השקעה עם תוצאות מדהימות.