עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

השקית שתמתג את העסק שלך

חזרה

אם הנך בעל עסק או חברה ואתה מחפש דרך יעילה למתג את החברה שלה וכמובן גם להעניק את פתרון האחסון של אותה המוצר אותו אתה מוכר ומשווק לקונים שלך – הגעת למקום הנכון !


תוכל לעצב בעצמך או באמצעות עזרה ממומחים המתעסקים בכל הנושא של שקיות ממותגות את השקית המתאימה ביותר עבור העסק שלך. השקיות מגיעות במגוון רחב של גדלים, חומרים שונים, צבעים שונים שיהיו מודפסים עליהם כל מה שתרצה לשווק בתוך אותן שקיות אלו.


עצם העובדה שתעבוד קשה על מנת להשיג תוצאות טובות במציאת הלוגו הנכון, המשפט הנכון או התמונה הנכונה שתתנוסס על גבי השקיות, תוכל ליהנות מדרך בטוחה , יעילה ומשתלמת ביותר בשיווק החברה שלך . בכך שהקונה שקנה ממך וקיבל שקית ממותגת ובתוכה מה שהוא רכש ממך, ילך ברחבי העיר , סמטאות הרחובות, ייסע באוטובוסים או יעצור במקומות שונים בדרכים ואנשים רבים יראו את אותו הלוגו, יקראו את מה שהחברה מעניקה – אם זה קשור לתחום המזון או השתייה, המסעדנות, הביגוד או התכשיטים וכו' – בכך תעניק לעצמך פלוס ענק מבחינה שיווקית , והאנשים ששו לב לאותם שקיות ממותגות עם לוגו החברה שלך, הצבע המוכר שלה והמשפט שמגדיר אותה , יהפכו אוטומטית ללקוחות עתידיים וייעודיים לחברה שלך.


כדי ליישם את הרעיון היעיל והשיווקי הנ"ל,  יהיה עליכם לפנות לחברות המייצרות שקיות ממותגות, שיוכלו לעצב יחד אתכם, בעלי העסקים את הלוגו הנכון עם המשפט הנכון ועם הצבע הנכון שיכול להזדהות כצבע החברה ולסמל אותה ובכך גם לבחור את החומר ממנו השקית תהיה – אם זה מנייר קשיח ואיכותי או החומר הפחות איכותי אך שימושי – ניילון קשיח או קשיח פחות.


אחרי שבחרתם בחברה המקצועית שתלך יחד אתכם יד ביד בהוצאת שקיות אכותיות ממותגות למען החברה או העסק שלכם, יהיה לא פחות חשוב שהחברה של ייצור השקיות תתכנן את כל אותם הפרטים יחד אתכם כמובן - בעלי העסקים ,  וגם לפתוח את הראש שלכם או  לייעץ לכם דברים חדשים ודרכים יעילות יותר  למען לוגו החברה ומיקומו בשקית, בחירת הצבע או בחירת המשפט הנכון ביותר לאותה שקית שיווקית, יחד עם חשיבה על כל פרט ופרט על גבי השקית.


ובכך תצאו מרוצים , בטוחים וסמוכים כי בחרתם בדרך השיווקית היעילה והמתאימה ביותר עבורכם ובעבור העסק או המוצר שלכם. כי אין ספק שהבחירה כי שקיות ממותגות הן דרך יעילה ושימושית ביותר להראות את הלוגו שלכם כמעט בכל מקום ולהכיר אתכם לאנשים חדשים שלא היו מגיעים אליכם דרך פרסומות או כתבות למיניהם אם אותה שקית לא הייתה נתפסת בעיניהם באותו היום ובאותה שעה בה הם הסתובבו להם ברחובות או בקווי האוטובוס או בקניונים וכו'.