עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

הסוד של חברת השקיות הייחודית בישראל

חזרה

כל חברה, כל חנות, כל מי שמשווק מוצר, משתדלים בדרך כלל להגיש אותם ללקוח בתוך שקית ממותגת עם שם העסק. השקית תורמת רבות ליוקרה של העסק ולמיתוג המקצועי שלו. הבעיה מתחילה עם עסקים שלא רוצים לקפוץ למים ולהשקיע בהדפסה של מאות אלפי שקיות. כאן נכנסת לתמונה חברת עדן שקיות. חברה שמוכנה להדפיס לכם גם אלף שקיות בשביל ההתחלה...


שקיות נייר ממותגות לעסק זהו מוצר חובה עבור כל עסק אשר מכבד את עצמו. כיום אין כמעט חנות או בית עסק אשר אינו מגיש את המוצרים שהלקוח רוכש, בשקית ממותגת משלו. אז נכון שקיימים הבדלים בין סוגי השקיות והאיכויות שלהן אך בגדול, כולם מקפידים על שקיות ממותגות.


שקיות ממותגות – השקעה קטנה עם משמעות רבה


ההשקעה בשקיות הממותגות אינה השקעה גדולה כל כך ביחס לתמורה שלהן. אז נכון שאם מדובר בהדפסה של כמות גדולה במיוחד של עשרות אלפי שקיות ממותגות כן יהיה עלינו לשלם סכום משמעותי ואם נרצה לשנות בהם משהו בהמשך או שהעסק שלנו ישנה מעט את פניו, הרי שניתקע עם מלאי שקיות שהן אינן רלוונטיות יותר. אך אם אנחנו פונים אל חברת עדן, אנחנו בהחלט יכולים להיות רגועים היות ובחברת עדן שקיות לא מחייבים את הלקוח להדפיס את כל הכמות ההזויה הזו.


למה אנחנו קוראים לזה 'כמות הזויה' כי כאשר מדובר לדוגמא בעסק חדש הצועד בקושי את צעדיו הראשונים, הרי שלא תמיד הוא כבר יודע לקראת מה הוא הולך. הוא בסך הכול נכנס כרגע לעולם העסקים ולא תמיד הוא יכול להיות בטוח בכך כי אכן הכול יזרום היטב.


כמו כן, לעיתים עולה הרצון או הצורך בשינוי הלוגו, בשינוי הסלוגן, בשינוי פרטים טכניים שונים כמו שעות פתיחה, מספרי טלפון או אפילו כתובת וכאשר השקיות אינן רלוונטיות יותר יש צורך בהדפסה מחודשת.
אז כדי שניתן יהיה אכן לשלוט על כמות השקיות ולרכוש רק את הכמות ההגיונית, כדאי מאוד לפנות אל חברת עדן מן.


כל סוגי השקיות בלי לצאת מהעסק


בחברת עדן מן מציעים לכם את כל סוגי השקיות לכל סוגי העסקים. החל משקיות נייר לבתי קפה או מאפיות וכלה בשקיות נייר או פלסטיק איכותיות במיוחד עבור בתי עסק יוקרתיים וממותגים.


כי ה'אני מאמין' שלנו הוא שיש להתאים לכל לקוח את השקית המתאימה לו, בתקציב המתאים לו וגם בכמות המתאימה לו וזה מה שלמעשה מייחד אותנו על פני המתחרים שלנו...