עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

הדרך להצלחה עוברת דרך השקית

חזרה


שקיות ממותגות מבית עדן מןהשקית נושאת אתה את המסר השיווקי של החנות אשר בה קנינו. היא מספרת לכל מי שרואה את השקית – על בית העסק, מה הוא מוכר, המיקום המדויק שלו וברוב המקרים גם את מספר הטלפון שלו. תודו שמדובר ממש בתעודת הזהות של העסק.


השקית התמימה עשויה לעורר גלים בקרב לקוחות פוטנציאליים ולגרום לכך שעוד ועוד לקוחות יתוודעו לחנות ויצטרפו אף הם אל מעגל הלקוחות. לכן חשוב מאוד להשקיע בשקית.
בדרך כלל אנחנו מקבלים שקית ממותגת כאשר אנחנו רוכשים מוצר כלשהו בחנות מסוימת. השקית נועדה למעשה לאפשר לנו את לקיחת החפץ, המוצר, פריט הלבוש וכדומה – הביתה. אך האמת היא שהיום משמשת השקית למטרות רבות נוספות ולא רק עבור הלקוח.


השקית – תעודת הזהות של החנות


השקית שאנחנו מקבלים מהחנות מכילה למעשה את כל הפרטים של החנות ואת כל מה שחשוב ללקוחות הפוטנציאליים של החנות לדעת. זה אומר את הכתובת המדויקת של החנות, את מה שהיא מציעה למכירה ואת מספר הטלפון שלה. כאשר לקוח מסתובב ברחובות העיר עם השקית, הוא למעשה מפרסם את בית העסק ומהווה כפרסומת מהלכת עבור החנות. אם נחשוב על כך מנקודת המבט הזו הרי שבהחלט נגיע למסקנה שהמחיר שמשלמים עבור שקיות נייר ממותגות הינו מגוחך לגמרי ביחס לתמורה שהן נותנות לחנות.


שקיות ממותגות – דרך קצרה וזולה להצלחה גדולה ומסחררת!


ישנם עסקים שמשום מה לא ממש מצליחים להתרומם. הם מדשדשים כל הזמן באותו מקום ולא מצליחים לרומם את ראשם. לעיתים די בשינוי קטן אשר הוא זה שיצליח לחולל את השינוי בעסק והוא זה שיהפוך את העסק למותג מוכר, מושך ונחשק.


שקיות נשיאה מנייר ששממתגת את העסק, הן שקיות אשר עשויות לחולל את השינוי בעסק וליצור את היוקרה המבוקשת. השקית הממותגת היא זו שתחולל את המהפך!


נשמע יומרני אך בשטח זה אכן כך.


במקרים רבים מאוד אנחנו עדים לכך כי דעת הקהל משתנה מאוד רק בזכות השקית הממותגת אשר אנשים מתחילים לגלות אותה בידי עוברים ושבים והיא זו שמעוררת את סקרנותם ללכת ולבדוק מה ומי עומדים מאחורי השקית.


תוך זמן קצר החנות הופכת לחנות שרבים משחרים לפתחה והשינוי המיוחל –מגיע גם מגיע!