עדן מן בע"מ
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

בעל עסק, השקית הולכת לפניך

חזרה

כיצד יכולות שקיות נייר לסייע להגדלת מעגל הלקוחות והעלאת היקף המכירות של העסק שלך?


כל בעל עסק יודע, שכדי שהעסק ישגשג ויפרח לא מספיק להתמקד בייצור מוצרים איכותיים, אלא חשוב להשקיע גם בפרטים הקטנים ולהקצות סכום לפרסום ושיווק העסק. מה הייתם אומרים אם היינו מציעים לכם פתרון שישלב בין הפרטים הקטנים ובין פרסום העסק? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שקיות נייר ממותגות לעסקים.


שקיות לעסקים


כיום ידוע שצריך לייצר חוויית קנייה חיובית ללקוח, כדי לגרום לו לרצות לחזור, ולא מספיק להסתמך על איכות המוצר שאתם מוכרים ומידת הביקוש שלו בשוק. חוויית קנייה חיובית מושפעת ממראה החנות, מהיחס של צוות המוכרים, מהמוצרים עצמם ומהפרטים הקטנים, כמו אריזת המוצר בקופה בשלב הקנייה. השקית לתוכה הצוות שלך יכניס את המוצר שנקנה וימסור אותה ללקוח, נראית אולי כמו פרט חסר משמעות, אך למעשה זו ההזדמנות שלך להעניק חוויית קנייה ייחודית בדרך פשוטה וזולה.


יש מגוון רחב של שקיות לעסקים, אך אין ספק ששקיות נייר איכותיות עם הדפסה של לוגו העסק, יוצרות אפקט שונה לחלוטין משקית ניילון או שקית נייר פשוטה. הדפסת הלוגו על שקיות נייר נותנת ללקוח תחושה שהוא קנה מוצר יוקרתי מעסק רציני ומקצועי, ואם השקית יפה הוא גם ירגיש גאה להסתובב איתה.


כאשר לקוחות שקנו אצלך בחנות יוצאים עם שקיות ממותגות, הם לא היחידים ששמים לב לשקית, אלא כל מי שעובר לידם. שקית שמושכת את העין יכולה לעורר סקרנות אצל אנשים אחרים ולהוביל אותם ישירות לפתח החנות שלך. כך משיגים פרסום מהלך באמצעים פשוטים שאינם עולים כסף רב לבעלי העסק. ההשקעה הקטנה שלך בשקיות נייר ממותגות יכולה להניב לך רווחים שלא צפית, כמו הגדלת מאגר הלקוחות ובאופן עקיף גם הגדלת רווחי העסק. שקית נייר לא רק משדרת מסר של עסק רציני ומצליח שאוהב להשקיע בלקוחות שלו, אלא גם עסק שאכפת לו מאיכות הסביבה ולכן הוא משתמש בשקיות נייר ולא ניילון.


לשקיות ממותגות יכול להיות שימוש נוסף, לא רק כלפי הלקוחות אלא גם כלפי העובדים שלך. הענקת מתנות לעובדים לקראת החג או יום האישה, עטופים בשקית נייר הנושאת את לוגו העסק, תורמת לגאוות היחידה של העובדים.


כדי שהשקיות אכן ישקפו את התדמית המצליחה שאתם מעוניינים ליצור לעסק שלכם, ויהוו פרסום חיובי, מומלץ להשקיע ברכישת שקיות באיכות גבוהה והדפסה מקצועית. לכל הדעות מדובר בהשקעה משתלמת.